Máte doma kazisvěty? Víme, jak na ně!


Máte doma kazisvěty? Víme, jak na ně!

Neposedné děti. Možná to znáte, možná je máte. V zápalu hry, v rámci nadšení, výkop, bum a sousedovic okno je vysklené. Nebo jdete nakupovat a váš malý neposeda chce pomoci s vozíčkem, bum a prásk a regál s whiskou za tisíce je rozbitý. Nemilá situace, viďte? Radši byste se neviděli? Jste červení jak rudá záře nad Kladnem a protáčí se vám panenky při představě, že to všechno cvaknete?

Ne, to skutečně nemusíte! Pro situace podobného rázu je totiž jako stvořené pojištění odpovědnosti občana za škodu. Vztahuje se na odpovědnost pojištěného za škodu způsobenou činností, která je v občanském životě běžná a chrání spolu s pojištěným automaticky i celou jeho rodinu. Z hlediska financí pokryje plnění až do výše 10 milionů korun.

Pojistka pro celu rodinu

Pojistka má celosvětová platnost, jste tak chráněni i během dovolené či jiného běžného pobytu v zahraničí. Chrání všechny členy společné domácnosti, včetně osvojených dětí či dětí v pěstounské péči, má jednotný limit pojistného plnění na škody na zdraví, na majetku i škody finanční a co je hlavní, sjednává se vždy bez spoluúčasti.

Proč ERGO?

ERGO pojišťovna má pojištění odpovědnosti jako jednu ze svých specializací. Kromě pojištění pro občany, nabízí verzi pro zaměstnance i adrenalinovou variaci pro piloty. Nehoda se může stát skutečně každému. S pojištěním ERGO vás ale už nic nerozhodí. ERGO pojištění má v Česku již 25letou tradici, a proto svým klientům poskytuje výhody stabilního a zkušeného prostředí.