Star Wars: Battlefront II


Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront I pro PC dříve umožnil svým fanouškům bojovat v misích a prostředích převzatých přímo z filmů. Po zvážení obrovského množství žádostí svých fanoušků nyní LucasArts a Pandemic představují „Star Wars: Battlefront II pro PC“ na letošní prázdniny. Aby se zvýšila hratelnost a požitek ze hry, bylo ve Star Wars Battlefront II provedeno mnoho úprav a vylepšení.

Star Wars: Battlefront II vyhání starou příběhovou linii Battlefrontu. Battlefront II je založen na příběhu z pohledu první osoby, který sleduje elitní 501. legii Storm Troopers Dartha Vadera a je inspirován různými knihami, například Timothyho Zahna a dalšími publikacemi – od začátku a po zbytek filmového příběhu uspokojuje neklidná srdce mnoha zarytých fanoušků.

Nový Battlefront II má v sobě strukturováno mnoho nových misí a online bitev. Nyní už jen nemusíte zničit a držet generátor energie, abyste vyhráli online. Je toho mnohem víc. Ačkoli pokračování ve Star Wars Battlefront II nevyvolává vzrušení iniciované v první týmové hře zasazené do univerza Hvězdných válek. Obsahuje přes dvacet různých map, z toho dvanáct pozemních na různých planetách a osm na různých místech ve vesmíru. V zapojuje hráče neustále do boje. Cílem tohoto boje je ovládnutí záchytných bodů. Hráči se ke konečnému cíli dostávají po různých mapách. Každá mapa je rozvržena tak, aby hráči mohli snadno vymyslet strategii, jak cíle dosáhnout. Hra poskytuje plnou kontrolu nad postavami pěšáků i válečnými vozidly. A co je nejlepší, poskytuje hráčům atraktivní cíl. Umožňuje během vesmírných bitev přeskakovat mezi pilotováním různých typů lodí, včetně stíhaček TIE, X-Wingů a řady dalších slavných plavidel Hvězdných válek.

Battlefront II vám také umožňuje vytvářet s přáteli výsadky a pomocí nich likvidovat nepřátelské vesmírné lodě. Nebo můžete jednoduše svádět psí zápasy podle svého přání. Pozemní i vesmírná vozidla budou mít skutečně vylepšenou a superrychlou rychlost a manévrovatelnost. Hra navíc podporuje 16 hráčů pro PS2, 32 pro X-box a 64 pro uživatele PC pro online hraní.

Hráči si mohou vybrat jednu ze dvou různých strategií. Ti hráči, kteří mají rádi boj tváří v tvář, mohou využít sérii dogfightů jako způsob, jak dobýt nepřátelské síly. Vozidla, která se těchto soubojů účastní, mohou být hvězdné torpédoborce, fregaty nebo dokonce menší stíhačky podobné blechám. Hráči mohou použít libovolnou kombinaci těchto vozidel, kterou si zvolí Alternativní strategie, která vyžaduje o něco méně bojů, zahrnuje použití lsti. Hráč, který zvolil tuto strategii, se musí vplížit na nepřátelské plavidlo a zničit ho zevnitř. Battlefront II zvyšuje vzrušení z této lsti tím, že vytváří lodě, které jsou zmenšené tak, aby vypadaly velmi podobně jako skutečné.

Pokud je člověk v lsti velmi dobře zkušený, může dokonce ukrást stíhačky. To skutečně přidává hře Battlefront II na zábavnosti. Jedinou nevýhodou hry Battlefront II je skutečnost, že má omezený počet typů postav. Hráči ovládají pouze piloty a mariňáky. Pokud je třeba opravit stíhačku, musí ji pilot opravit sám.

Další stížnost, kterou někteří hráči hry Battlefront II vyjádřili, je, že všechny mapy vedou k podobným zápasům pro více hráčů. Mění se pouze planeta, nad kterou se bitva odehrává. A k dispozici je 24 různých možných bitevních scén, 24 různých možných planet, včetně Mustaforu, Utapau a Coruscantu.

Pokud je tedy tým hráčů, nebo pokud je jednotlivý hráč, velmi dobrý ve vymýšlení strategie, jak získat body, co takoví jedinci dostanou za odměnu. Ve hře Battlefront II je odměnou za získání určitého počtu bodů možnost mít jednoho hráče jako hrdinu. Počet hrdinů je omezen omezením na jednoho hrdinu na každé straně v jednom zápase. Hrdina není o tolik silnější než ostatní postavy, ale nepřítel se musí spojit, pokud chce uspět při porážce hrdiny.