Co dělat když pohovka neladí


Co dělat když pohovka neladí

Koupili jste si pohovku, která v obchodě vypadá úžasně a která se vám líbila. Zvláštní barva, měkká a příjemná látka… Jedním slovem dobrá investice! Ale když si ji přinesete domů, zjistíte, že vám prostě nesedí, barva je příliš křiklavá, koberec už není vidět a i místnost najednou vypadá potemněle. Ať vás ani nenapadne ho vyhodit nebo si koupit jiný! Drobných nedostatků se můžete zbavit a zařídit, aby si váš nový kus nábytku vydobyl zasloužené místo v harmonii vašeho domova.

Není to tak neobvyklý problém, jak by se mohlo na první pohled zdát. Jistě jste zklamaní při pohledu na pohovku z patřičné vzdálenosti nemohli poznat, že má barvu, která se do vašeho domu nehodí. Nyní, poté, co ji skutečně vidíte přinesenou sem, z méně než dvou metrů, vás ta barva tak trochu napadá a oči vás dokonce trochu bolí … První věc, kterou musíte udělat, je změnit nebo vnést nějakou harmonii mezi barvy předmětů kolem pohovky. můžete vymalovat stěnu za pohovkou v barevném tónu o něco světlejším, než je její barva, a dát tak pohovce změnu, aby se ztratila v krajině.

Také můžete použít dekorační polštáře nebo nějaký druh potahu, který se hodí na pohovku a který má stejnou barvu jako pohovka, jen o něco světlejší. Náhodně poházené nebo pečlivě rozmístěné zjemní ostrou barvu, která vás tolik trápí.Existují dva způsoby, jak si potah na gauč pořídit, buď si ho můžete koupit, nebo si ho nechat vyrobit a speciálně dodat pro tento problémový plný gauč.

Speciálně vyrobený potah dodá čistší a elegantnější vzhled, bude přesný pro váš gauč, provedený podle vašich požadavků. Navíc nezmění linii ani tvar pohovky, pokud něco, tak ji posílí. Jedinou nevýhodou je, že speciálně vyrobený bude dražší než ten, který lze koupit, což způsobí, že do „gauče“ budete muset investovat více peněz…